5.00 / 1 oy

Koltuk döşemesi için kumaş seçimi nasıl yapılır?

Öncelikle bkz: Koltuk döşemesi değişimini kendim yapabilir miyim?  ve bkz: Koltuk döşemesi yapabilmek için zımba makinesi önerisi

Şimdi koltuklarım için döşemelik kumaş satın alacağım. Suni deri kumaşların nasıl deforme olduklarını olumsuz tecrübeler ile öğrenmiş birisi olarak bu sefer kumaş satın almak istiyorum. Ama alacağım kumaşın da yazın terletmemesi gerekiyor. Bu yüzden kadife gibi kumaşlar satın almayı düşünmüyorum.

Kumaş konusunda çok bir bilgim olmadığı için döşemelik kumaş seçerken nelere dikkat edilmelidir ve hangi özelliklere sahip döşemeler tercih edilmelidir sorusunu aramızda bilgi sahibi olan arkadaşlara sormak istiyorum. Hem güzel görünecek, hem de uzun ömürlü olacak kaliteli bir döşemelik kumaş satın almak istiyorum. Her şey gibi döşemelik kumaşı da internetten satın almak isterim ama hem internetten nereden sipariş verebileceğimi, hem de beğenmeme durumunda geri gönderebileceğimden emin olduğum bir yerden sipariş vermek isterim.

Tüm tavsiyeleriniz için bu başlıktan önerilerinizi beklerim.

Editör editi:

bkz: MDF İle Sunta Arasındaki Farklar Nelerdir?

bkz: Ahşap Oymacılığı İçin Hesaplı Iskarpela Seti Tavsiyesi

bkz: Terletmeyen Kumaştan Ucuz Tişört Tavsiyesi

bkz: Bahçe Mobilyasını Örtmek İçin Su Geçirmeyen Kumaş Tavsiyesi

bkz: Liyosel (Lyocell) kumaş nedir? Özellikleri Nelerdir?

bkz: Evde kumaş boyama nasıl yapılır?

esmer melek

17.03.2021 13:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Koltuk döşemesi için kumaş seçimi nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.