5.00 / 1 oy

Terletmeyen Kumaştan Ucuz Tişört Tavsiyesi

Yazın bitişi ile birlikte tekrar düzenli spora başlama kararı aldım ve her gaza gelişimde olduğu gibi soluğu yine spor malzemeleri satan e-ticaret sitelerinde aldım :) Maddi durumumda bence bir değişiklik olmamasına rağmen bu sefer her zaman satın aldığım ürünler bana çok pahalı geldiler ve satın almak istemedim. Nike Dri-Fit tişörtlerin kumaşlarını çok beğenirim mesela, uzun yıllar da spor yaparken hep nike dri-fit kumaşlı ürünleri kullandım. Ama bu sefer bir tişörtün 300 TL, bir şortun da 480 TL civarında olduğunu görünce mecburen alternatif arayışlarına girdim. Aşağıdaki ekran görüntüsünü az önce nike'ın web sitesinden aldım.

nike dri-fit

Nike'ın ürünlerini her zaman beğenmiş ve kullanmış birisi olarak artık bütçemi aştığı gerekçesi ile alamıyorum. Sadece nike çok pahalı algısı çıkmasın, diğer emsal markalarda da fiyatlar aşağı yukarı aynı. Adidas'ın sitesinde de tişörtler ortalama 250 TL civarında. Hatta Columbia'nın benzer yumuşak kumaşlı tişörtleri 300 TL civarında.

Benzer terletmeyen kumaşlara sahip spor ürünleri üreten bir marka varsa tavsiye olarak markasını ya da ürün linkini aşağı bırakır mısınız?

H.Ünal

01.09.2020 20:52

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 18 Mayıs 2022 12:24
    0

    Kraft'ın kumaşını beğeniyorum ama tişörtleri artık çok pahalı olduğu için eskisi gibi alıp çeşit çeşit giyemiyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Terletmeyen Kumaştan Ucuz Tişört Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.