5.00 / 1 oy

Ahşap Oymacılığı İçin Hesaplı Iskarpela Seti Tavsiyesi

Ahşap mobilyalara ufak tefek oyma uygulamaları yapabilmek için ıskarpela seti (oyma takımı olarak da geçiyor) almak istiyorum. n11'de çok fazla alternatif var ve fiyat farkları arasında da uçurum var. Stanley marka ıskarpela setlerini tavsiye ediyorlar ama 3 parçalık setlere 200 TL vermek bana biraz fazla geliyor. Daha doğrusu hakkını verecek olan oymacılar için azdır bile ama ben sadece deneme amaçlı olarak hesaplı ve giriş düzeyinde bir set arıyorum. 90 TL civarlarında satılan 11 parçalık setler var ama bu ürünlerin de yorumları pek olumlu olmadığı için almaya elim gitmedi.

Farklı ağızlara sahip 5-6 parçalık giriş düzeyinde bir hobici için ahşap oyma uygulamalarında kullanılabilecek bir ıskarpela seti önerisi olan varsa lütfen yazabilir mi? letgo'da ikinci el ürünlere de baktım ama canını çıkarttıkları eşyaları çok az kullanılmış diye satmaya çalışan uyanıklar yüzünden ikinci el bakmaktan da vazgeçtim.

vuuno

11.08.2020 20:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ahşap Oymacılığı İçin Hesaplı Iskarpela Seti Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.