5.00 / 1 oy

instagram'da takip önerilerini kapatmak

Herkese merhabalar, instagram'da ben de birden fazla hesap kullanıyorum ve hep de diğer hesaplarıma takip önerileri bildirimleri geliyor ve profil fotoğrafımın altında kırmızı bir nokta çıkıyor.

bkz: instagram'da diğer hesaptaki bildirimi gösteren kırmızı noktayı kaldırmak

Bu diğer hesaplarımda kimseyi takip etmek ya da aktif olarak kullanmak gibi niyetlerim yok, ama instagram bir şekilde telefon defterimde yer alan kişiler olduklarını tahmin ettiğim kişileri bana sürekli (her gün) takip önerisi olarak sunuyor ve istemediğim bildirimler gelmesine neden oluyor. Instagram'ın sürekli gönderdiği takip önerileri bildirimlerini kapatabilmek için ayarlara girip tüm ayar menülerini gezdim ama bu seçeneği kapatabilmek için bir seçenek göremedim. Sonra bu hesapların bildirimlerini kapatmak istedim ama bildirimler de en fazla 8 saate kadar kapatılabilir olarak ayarlanmış sonuç olarak her gün bu hesaplara gelen gereksiz takip önerisi bildirimlerini görmeye devam ediyorum.

instagram içinde ya da harici bir uygulama ile instagram hesaplarıma gelen takip önerilerini iptal etmek için ne yapabilirim?

Editör editi: instagram konusunda paylaşılan benzer yazılar için;

bkz: instagram vanish mode nedir?

bkz: Instagram için SMM Paneli Kullanmak Faydalı mı Zararlı mı?

bkz: instagram'da karşılıklı takip nasıl yapılır?

bkz: instagram takipçi hileleri 2021'de çalışıyor mu?

bkz: Çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır?

bkz: instagram'da bazı kişileri takipten çıkartamıyorum

rinda

11.03.2021 21:34

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Ekim 2021 00:05
    0

    sanırım böyle bir özellik yok çünkü benim de deneme amaçlı olarak açtığım tüm hesaplar için kırmızı bir nokta ile bildirim geldiğini anlıyorum, ama tüm bildirimler de ya o hesaptan ya da başka bir hesaptan takip ettiğim ya da beni takip eden kişilere ait hesaplar için takip önerilerinden oluşuyor. her gün bu öneriler gelmeye de devam ediyor.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da takip önerilerini kapatmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.