5.00 / 1 oy

Instagram'da Hashtag'ler Nasıl Kullanılmalıdır?

Instagram'da mizah konusunda açtığım bir hesap var, kendi geliştirdiğim içerikleri (herkes gibi hazır karikatür paylaşmıyorum, paylaşanların da zaten durumu malum) paylaşıyorum ve takipçi sayıma göre iyi bir geri dönüş aldığımı düşünüyorum. Ama her bir paylaşımın altında hashtag'ler paylaşıyor olmak gözüme çok çirkin görünüyor ve bunun için daha görsel bir yol olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Özellikle mizah konusunda görselinizin altına bir açıklama yazmak sanki espriyi anlamayanlara anlatırmış gibi oluyor. Hiçbir açıklama yazmadan direk hashtag'leri yazınca yukarıda bahsettiğim görüntü kirliliği oluyor. Hashtag de koymasam bu sefer paylaşımları kimse görmemiş oluyor. Bu problemin makul bir çözümü olmalı ama sizce hashtag'leri göze sokmadan paylaşmanın bir yolu var mıdır?

Mesela Facebook'ta gönderi etiketlerini yazabilmek için ayrılmış ayrıca bir alan var ve gönderinin altını dizi dizi hashtag'lerle bu sayede kirletmemiş oluyorsunuz, instagram'da da gizli hashtag ekleme ya da etiketleri gizlemek gibi bir yöntem var mıdır?

watersea

04.01.2021 09:32

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Mart 2022 12:05
    1

    nasıl kullanılmamalıdır diye sorulacak olursa kendi hesabımdaki insanların paylaşımlarından her gün onlarcasını gösterebilirim

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da Hashtag'ler Nasıl Kullanılmalıdır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.