5.00 / 1 oy

sahibinden.com'da favori listesi paylaşmak

Sahibinden.com'da araçlar, evler, arsalar vb. birçok ilan yer alıyor ve farklı ilanları ekleyebilmek için de favori listesi ekleme özelliği var. Örneğin takip ettiğiniz araç ilanları için "arabalar" ve yatırım amaçlı olarak satın almak amacıyla takip ettiğiniz evleri de "ev takip" vb. gibi isimler verdiğiniz favori listeleri ile takip edebiliyorsunuz.

Sahibinden.com'da herhangi bir favori listenizi bir başkası ile paylaşmanın mümkün olduğunu yeni fark ettim ve bu özelliğin nasıl kullanıldığı konusunda ben de bir içerik paylaşmak istedim.

- sahibinden.com'u açın ve giriş yapın

- bir arkadaşınızla paylaşmak istediğiniz favori listesini belirkedikten sonra https://banaozel.sahibinden.com/favori-ilanlar sayfasında paylaşmak istediğiniz listenin üzerine gelin ve paylaş seçeneğini seçin.

- Pop-up bir ekran ile favori listenizi ne şekilde paylaşmak istediğiniz sorulacak. Buradan facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarını seçebilir, arkadaşızın mail adresini üstteki kutucuğa yazarak favori listesinin mail ile paylaşılmasını sağlayabilir, ya da alttaki link ikonuna basarak favori listeniz için bir link oluşturarak bu linki istediğiniz kişilerle paylaşma seçeneğini seçebilirsiniz.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Sahibinden GeT Nedir ve Nasıl Çalışır?

bkz: Sahibinden Hizmetler Hesabı Nasıl İptal Edilir?

bkz: Kiralık Evin Sigortasını Ev Sahibi mi Yapar Kiracı mı?

bkz: Plakadan Aracın Sahibi Nasıl Bulunabilir?

bkz: Android Paylaş Menüsünü Düzenlemek ve Uygulama Sabitlemek

bkz: Google One aile paylaşımında birbirimizin dosyalarını görür müyüz?

xxcix

29.05.2021 22:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
sahibinden.com'da favori listesi paylaşmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.