5.00 / 1 oy

instagram'da karşılıklı takip nasıl yapılır?

çektiğim güzel fotoğrafları paylaştığım bir instagram hesabı açtım. tamamen arşiv amaçlı ve arada eşe dosta da açar gösteririm diye düşünerek açtığım bir hesap. 100 civarı fotoğraf paylaştım ve oldukça da az sayıda takipçim var. Arada bazı fotoğraflara sadece hashtag ekliyorum o kadar, takipçi edinmek vb. gibi amaçlarım yok yani. Ama hesaba 2-3 günde bir mutlaka birisi karşılıklı takip yapmak istediğine dair mesaj ya da yorum atıyor. Önce teker teker cevap yazıp böyle bir şey istemediğimi anlatmaya çalışıyordum ama sonra bu gelen mesajların da bot olabileceğini fark ettim ve cevap yazmakla bile uğraşmıyorum artık.

instagram'da bunca kişi karşılıklı takipleşmek istiyorsa bunun motivasyonu nedir bunu sormak istiyorum. hesaba bakıyorum mesela binlerce kişiyi takip ediyor ama kendi takipçi sayısı 100 falan. Bu gibi instagram hesaplarının amacı tam olarak nedir bilen var mı? Örneğin ben onu takip edicem, o da beni takip edecek ve ikimizin de takipçi sayısı artacak. bu mudur yani bunun mantığı? o zaman ikimiz de gerçek olmayan birer fake instagram hesabı açalım ve takipleri de onlar üzerinden gerçek hesaplarımıza yapalım madem?

instagram özelinde sitede gördüğüm bazı başlıklar:

bkz: Instagram'da Yüklenen Çoklu Fotoğraflardan Bir Tanesini Silmek

bkz: Instagram Fotoğraf ve Video Yükleme Hatası Çözümü

bkz: Çalınan instagram hesabı nasıl geri alınır?

bkz: instagram takipçi hileleri 2021'de çalışıyor mu?

bkz: Instagram için SMM Paneli Kullanmak Faydalı mı Zararlı mı?

berrin_izmir

11.02.2021 20:47

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • ary
    5 Ekim 2021 00:38
    1

    acaba sadece ben mi bunların boş işler olduğunu düşünüyorum? gerçek olmayan bot hesaplardan kaç tanesinin seni takip ettiğinin gerçekten bir önemi olabilir mi? bu işlere para harcayan ve ücretli gönderi yaptıran ajansların bu gibi gerçek olmayan hesapları tespit edemediğini mi düşünüyorsunuz?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da karşılıklı takip nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.