5.00 / 1 oy

instagram'da bazı kişileri takipten çıkartamıyorum

ön bilgilendirme: Postegro instagram'da benim hesabıma takip ekliyor yazımda bahsettiğim gibi postegro (gerçek olmayan) instagam hesabım ile çok sayıda instagram hesabını takip etmeye başlamış. önce instagram'da tek seferde herkesi takipten çıkartma kısayolu sorusunu eklemiştim ama cevap gelmeyince beklemek yerine 5 dakika uğraşarak tüm takip edilen hesapları elle teker teker takipten çıkartmaya karar verdim. ama yaklaşık 10 kişiyi takipten çıkarttıktan sonra takibi bırak dediğim hesapları halen takip etmeye devam ettiğimi görüyorum. önce takip edilen hesap sıfıra düşüyor ama sayfayı yenileyince tekrar tüm hesapları takip etmeye devam ettiğimi görüyorum.

acaba takipten çıkartılamaz instagram hesabı yapmayı falan mı keşfettiler yoksa instagram güvenlik olarak belirli bir saat aralığı içinde x (atıyorum 10) sayısından fazla hesabı takip etmeyi bırakınca olası bir hatayı engellemek için bunu engelliyor olabilir mi? bu işlemin bir çözümü varsa lütfen yazar mısınız?

dilek.koptekin

27.01.2021 20:52

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da bazı kişileri takipten çıkartamıyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.