5.00 / 1 oy

instagram'da diğer hesaptaki bildirimi gösteren kırmızı noktayı kaldırmak

Instagram'da aktif olarak kullandığım üç hesap var. Bu hesaplardan birisi kendime ait sosyal medya hesabım, diğer ikisi ise çeşitli hobilerime ait hazırladığım bazı şeyleri paylaştığım ve kimseyi takip etmediğim hesaplar, çok aktif olarak da kullanmıyorum açıkçası. Sorunum ise bu aktif olarak kullanmadığım hesaplara sürekli olarak onu bunu takip et diye bildirimler geliyor ve gelen bildirimler de diğer hesaplara geçiş yapılan sağ alt ekranda kırmızı bir nokta çıkmasına neden oluyor. Ben de her kırmızı bir nokta belirdiğinde bu noktayı söndürme gereği hissederek teker teker o kullanmadığım hesaplara geçmek ve bildirimlere bakarak noktayı söndürmekle zaman harcamak durumunda kalıyorum.

instagram kırmızı nokta bildirim

instagram ayarları içinde kırmızı noktayı gösterme, gizle ya da bu bildirimleri hiç çıkartma gibi bir seçenek bulamadım, ama bu problemi tek yaşayan kişinin ben olmadığıma da eminim ve herkesin rahatsızlık duyması muhtemel böyle bir bildirimi de seçeneğe bağlı olarak kapatılabilir bir şekilde geliştirmişlerdir diye tahmin ediyorum. Özetle instagram'daki kırmızı nokta bildirimlerini kapatmak mümkün mü ve bu bildirimler nasıl iptal edilebilir?

demonspeedy

15.02.2021 05:12

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da diğer hesaptaki bildirimi gösteren kırmızı noktayı kaldırmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.