5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta 3 kişi görüntülü konuşma nasıl yapılır?

Görüntülü konuşma teknolojisi, çok kısa bir süre öncesine kadar telekomünikasyon şirketleri tarafından ücretli olarak satılan, televiyonda reklamı yapılan ve nispeten da pahalı bir hizmetti. Ama akıllı telefonlar, uygulamalar ve evlerde sınırsız internet artık standart hale gelince görüntülü konuşma uygulamaları da ücretsiz ve kolaylıkla erişilebilir teknolojiler oldular.

Whatsapp'ta daha önce bir kişiyi görüntülü arama ve görüntülü konuşma deneyimlerim olmuştu ama bugün whatsapp'ta üç kişi görüntülü konuşma yapılabilir mi diye aklıma bir soru geldi ve grup konuşması yapmak mümkünse grup görüntülü telefon konuşması da mümkün olmalı diye düşünerek internette araştırma yapmaya başladım. Meğerse whatsapp'ta üç kişi görüntülü konuşma yapabilmek de mümkünmüş ve üç kişi görüntülü konuşmayı başlatabilmek de gayet kolaymış.

Çok kişiyle whatsapp'ta görüntülü konuşma yapabilmek için birden fazla yol bulunuyor.

- İsterseniz direk grup araması yapabiliyorsunuz. Bunun için aramalar sekmesine gelerek sağ alttaki yeşil telefon butonuna dokunduktan sonra yeni grup araması seçeneğini seçmeniz ve aramak istediğiniz grubu seçmeniz yeterli

- İsterseniz de bir kişi ile görüntülü konuşma yaparken görüntülü görüşmeye daha fazla katılımcı da ekleyebiliyorsunuz. Böylece üç ve daha fazla kişiyi görüntülü konuşmaya ekleyip görüntülü olarak sohbet edebiliyorsunuz.

 

Editör editi: benzer içerikli yazılardan bazıları için;

bkz: WhatsApp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Seçmek

bkz: Whatsapp'ta Online Görünme Nasıl Engellenir?

bkz: Whatsapp'ta gruptan ayrılınca grupta kalanlara bildirim gider mi?

bkz: WhatsApp Web Telefon Bağlı Değil Hatası

bkz: WhatsApp'ta Parmak İzi Kilidi Özelliğini Etkinleştirmek

bkz: Whatsapp'tan gelen dosyaları otomatik olarak SD karta kaydetmek

seckinbey

22.04.2021 13:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta 3 kişi görüntülü konuşma nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.