5.00 / 1 oy

Sahibinden.com'da İlanı Favoriye Alan Kişileri Görmek

Selamlar, sahibinden.com'a satmak üzere bir araba ilanı girdim ama arabanın kaskosunun ve trafik sigortasının dolmasına 2 gün kaldığı için önümüzdeki iki gün içinde aracı satmak istiyorum. İlanın fiyatını olabildiğince makul ve hesaplı girdim ama favoriye ekleyen yaklaşık 20 kişiye ilanın fiyatı düştü bildirimi gidiyor olmasına rağmen nedense irtibata geçmiyorlar. Bu 20 kişiye mesaj ya da telefon numarası ile ulaşarak gerekirse fiyatı da biraz daha düşürerek satışı tamamlamak istiyorum ama sadece ilanı favoriye ekleyen kişi sayısını görebiliyorum, kimlerin eklediğini bir türlü göremedim. İlanımı favoriye kimlerin eklediğini ve iletişim bilgilerini bulabilmek için ne yapmalıyım?

safakkrts

01.08.2020 10:09

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Kasım 2021 06:08
    0

    görüp de ne yapacaksınız mesaj mı göndereceksiniz? zaten en başta kullanıcıların ilgi mahremiyetine haksızlık olacaktır buna izin vermeleri. özetle bildiğim kadarıyla sahibinden'de ilanı favoriye ekleyen kişileri görebilmek için yapabileceğiniz herhangi bir şey yok, zaten olmamalı da..

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sahibinden.com'da İlanı Favoriye Alan Kişileri Görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.