5.00 / 1 oy

Yandex Mail'de Spam Mail Engellemek ve Kara Listeye Eklemek

Yandex mail'de spam olarak işaretlediğiniz mail adreslerinden mailler almaya devam ediyor olabilirsiniz çünkü maalesef yandex mail'in spam mail özelliği gmail kadar stabil çalışmıyor. Twitter gibi sosyal medya platformlarından ya da yandex mail adresiniz ile kayıt olduğunuz alışveriş sitelerinden her gün hepsini spam olarak işaretlemenize rağmen hepsinden de mail almaya devam ediyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek size mail gönderen bu mail adreslerini kara listeye eklemeniz gerekiyor ve bu işlemi yaptıktan sonra da spam mail alma kabusu sona eriyor. Özellikle yandex kurumsal mail kullanıp da bir maili birden çok kişi yönetiyor iseniz bu işlem her gün gereksiz onlarca maili görüp silmekle zaman harcamaktan sizi kurtarmış olacak.

1. Yandex mail hesabınıza giriş yapın ve ekranın sağ üst kısmındaki dişli çark sembolüne sahip ayarlar ikonuna tıklayın.

2. Seçenekler arasından E-Posta filtreleme seçeneğine tıklayın

yandex mail mail filtreleme

3. Gelen e-postaları filtrelerken bize mail göndermesini istemediğimiz email adreslerini kara listeye ekleyeceğiz.  Sol altaki kara liste kutucuğu içine olarak bize mail göndermesini istemediğimiz adresleri yazarak Ekle butonuna bastığımızda bu adresler kara listeye eklenmiş olacaklar ve alt kısımda sıralanarak görünür olacaklar. Sonradan kara listeden çıkartmak istediğimiz mail adreslerini de yine buradan beyaz listeye ekleyebiliyoruz.

yandex mail kara liste

benimadimcemil

06.12.2020 00:34

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yandex Mail'de Spam Mail Engellemek ve Kara Listeye Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.