5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta gruptan ayrılınca grupta kalanlara bildirim gider mi?

Uzun zamandır aktif olmayan birkaç grup var whatsapp listemde ve birileri bayram kutlaması ya da fıkra paylaşıp da grupları hortlatmadan önce ayrılmak istiyorum bu gruplardan. Ama gruptan ayrıldığımda da izgrev has left (izgrev gruptan ayrıldı) diye bildirim alacaklarsa bu sefer de hem grup hortlamış olacak, hem de bildirimi alanlar noluyor küs müyüz diye gereksiz muhabbetlere girecekler.

Gruptan ayrıldığımda orada ayrıldığım tarihin ve ayrılmış olmamın yazması zaten whatsapp'ın özelliği, ama ayrılır ayrılmaz sıcağı sıcağına trip yemek var, bir de aylar önce ayrılmıştım ben o gruptan diye mantıklı bir açıklama getirmek var. Whatsapp grubundan ayrılınca grupta kalanlara mesaj gelmiş gibi gruptan ayrılma bildirimi geliyor mu?

izgrev

26.09.2020 13:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2022 06:07
    0

    whatsapp'ın bir güncellemesinde bu özellik geldi diye biliyorum, artık sessiz sedasız gruplardan ayrılmak mümkün bildiğim kadarıyla

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta gruptan ayrılınca grupta kalanlara bildirim gider mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.