5.00 / 1 oy

WhatsApp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Seçmek

WhatsApp'ta birisi ile konuşurken arka fon olarak o kişiye ya da gruba özel bir duvar kağıdı seçebilmek istiyorum. Ama wallpaper değiştir dediğimde seçtiğim yeni duvar kağıdı, istisnasız olarak tüm yazışma ekranlarının arka planı için uygulanmış oluyor.

Kişiye özel arka plan seçebilmek istememin en önemli sebebi, insanlara hatalı mesajlar gönderiyor olmam. Günde (işim gereği) belki onlarca kişiyle mesajlaşınca bazen o esnada kime yazdığımı ya da dosya gönderdiğimi şaşırıp yanlış kişilere hatalı mesajlar gönderdiğim çok oluyor. Telegram'da yıllardan beri olan çok basit bir özelliğin whatsapp'ta halen olmaması çok anlamsız değil mi? Ben android kullanıyorum ama iphone telefonlarda da bildiğim kadarıyla durum aynı, whatsapp'a kişiye göre wallpaper belirleme ve değiştirme özelliği ne zaman gelir sizce?

Karşımda mesaj göndermem gereken kişi telegram kullanıyor olsa hiç problem değil ama nedense herkes whatsapp kullanıyor, whatsapp uygulaması bence telegram'ın artık çok gerisinde kaldı ve majör güncellemeler almadan da telegram kadar başarılı olması çok zor..

tahamurat

12.10.2020 14:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
WhatsApp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Seçmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.