5.00 / 1 oy

n11pro.com Nedir?

n11pro.com, n11.com'un b2b (business to business) e-ticaret platformudur. n11.com bilindiği gibi bir pazaryeri platformudur ve içerisinde perakande olarak ürün satmakta olan mağazalar bulunmaktadır. n11.com'dan da herhangi bir birey ya da şirket kayıt olduktan sonra fiyatları görüntüleyebilir ve alışveriş yapabilir. Yapmış olduğu alışverişe konu olan üründen de ister bir adet, isterse de stok miktarı kadar alışveri yapabilir ve fiyatlar da bu şekilde belirlenmektedir.

n11pro.com ise adından da anlaşılabileceği gibi bir toptan alışveriş platformudur ve içerisinde listelenen ürünlerin fiyatları da yazan adetlerde toplu olarak verilen siparişler için geçerlidir. Örneğin n11'de 8 TL olan bir koli bandını 50 tane alarak n11pro.com'dan 5 TL'ye almak mümkündür (ürün ve fiyatı temsili olarak yazıyorum).

n11pro.com'dan sadece şirketler alışveriş yapabilmektedir. Kayıt sayfasına girdiğinizde alıcı olmak istiyorum ile alıcı ve satıcı olmak istiyorum seçeneklerini görebilirsiniz. Her halukarda kayıt olmak için şahıs şirketi/adi ortaklık/anonim/limited/hisseli komandit şirket seçeneklerinden birisi olarak vergi levhasına sahip olmak gerekmektedir.

Özetle n11.com b2c bir pazaryeri platformu iken n11pro.com b2b bir platformdur ve sadece şirketlerin toptan olarak alışveriş yapabilmelerine ve satış yapabilmelerine olanak tanıma özelliği ile internetteki diğer e-ticaret platformlarından farklılık göstermektedir.

enamel

14.08.2020 11:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
n11pro.com Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.