5.00 / 1 oy

Instagram Fotoğraf ve Video Yükleme Hatası Çözümü

Birkaç gündür instagram'a fotoğraf yüklemek istediğimde hata alıyordum, sonunda hatanın kaynağını da çözümünü de keşfettim ve çok yaygın karşılaşılması muhtemel bir sorun olduğu için de yapmanız gerekenleri anlatacağım.

Öncelikle instagram'a fotoğraf ya da video yüklediğinizde posting yazıyor ve dakikalarca saatlerce ve hatta günlerce o fotoğrafı paylaşamadan ekrandaki çizgi gidip geliyorsa ve farklı bir instagram hesabına geçiş yapmanıza da izin vermiyorsa şu adımları uygulayın:

Android için:

- Uygulamalar altından instagram uygulamasını bulun ve uygulamayı kaldırmadan önbelleği ve verileri temizleyin (clear data ve clear cache)

instagram clear data cache

- Bu işlemden sonra instagram uygulamasını tekrar açtığınızda sizden giriş yapmanızı isteyecek ve yüklenemeyen video ve fotoğrafların silindiğini göreceksiniz ve artık hesaplarınız arasında geçiş de yapabilirsiniz.

Geleliim bu hata ile neden karşılaştığınıza, ben arka arkaya aynı hatayı birkaç kere aldıktan sonra telefonumun hafızasının dolduğunu fark ettim ve instagram'ın verilerini karta saklayacak şekilde değiştirdim ve hata bir daha tekrarlanmadı. Sizin de hata almanızın en muhtemel sebebi telefonunuzda saklama alanı kalmamış olabilir. Hafızanızı boşaltabilir ya da siz de instagram verilerini sd kartta saklanacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Sabri86

28.11.2020 02:21

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Fotoğraf ve Video Yükleme Hatası Çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.