5.00 / 1 oy

MYT Müzik varken YouTube Music Premium'a gerek var mı?

Öncelikle youtube music premium'un 13.99 TL'ye alınabilecek en başarılı müzik servislerinden birisi olduğunu düşünüyorum ve böyle bir hizmet için de dışarıda bir öğün yemek yiyemeyeceğiniz kadar düşük bir tutar ödemek bence hiç sorun değil. Ama youtube'a girince zaten izleyebildiğim ve dinleyebildiğim video ve müzikler için neden para vermem gerektiği ya da daha iyi bir deneyimi nasıl alabileceğim konusunda kafamda soru işaretleri olduğu için halen youtube premium olmaya ikna olmuş değilim.

Google Play'de önerilen uygulamalar arasında MYT Müzik adında ücretsiz bir uygulama görünce baktım yorumları ve puanları da güzel, indirip telefonuma kurdum. Uygulamanın işlevi, youtube videolarından sadece ses kısımlarını size müzik gibi çalmak. İster içindeki hazır listeleri dinleyebiliyorsunuz, isterseniz de youtube'da arama yapar gibi müzik arayabiliyorsunuz. yani yourube music premium alsam da aynı şeyi yapmış olmayacak mıyım?

Youtube music premium'un daha kaliteli ses ya da farklı bir kullanıcı deneyimi sunmak gibi ek özellikleri varsa o zaman üye olmayı düşünebilirim ama kullanmadığım için bilmediğimden soruyorum. MYT Müzik uygulaması ile Youtube Music Premium aynı işlevlere mi sahiptir?

aahmad

03.12.2020 14:25

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
MYT Müzik varken YouTube Music Premium'a gerek var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.