5.00 / 1 oy

Udemy eğitimleri indirime girince bildirim almak

Udemy'den bugüne kadar onlarca eğitim almış birisiyim ve özellikle pandemi döneminde bu eğitimlerin çok faydasını gördüm ve kendimi çok olumlu şekilde geliştirmeme katkısı oldu. Ama Udemy'nin fiyatlama politikası da Türkiye özelinde aşağı yukarı aynı algoritmik periyodu takip ediyor. Önce eğitimler 100 TL'nin üzerinde, sonra 36 TL'ye düşüyor, sonra 25 TL'ye düşüyor. Son olarak tekrar 100 TL'nin üzerine geri dönüyor. Bu sirkülasyonu onlarca kere görmüş birisi olarak alacağım eğitimleri wishlist'e atarak bekliyorum ve indirim seviyesi 25 TL'ye eğitim alabileceğim seviyeye ulaştığında eğitimleri satın alıyorum.

Udemy'de yakın zamanda almak istediğim birkaç eğitim var, ama her sabah Udemy'de indirimler başlamış mı diye kontrol etmekten de sıkıldım. İnternette cimri ve akakçe gibi çok başarılı indirim bildirimi gönderen site ve uygulama var. Udemy için de indirimleri haber veren bir platform var mıdır? Örneğin Udemy eğitimleri 25 TL'ye düşünce bildirim gönder diyebileceğim bir platform var mı?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Udemy Satın Alma Geçmişi Nereden Görüntülenebilir?

bkz: Android uygulaması geliştirmeyi öğrenmek için Udemy eğitimi tavsiyeleri

bkz: Udemy videolarını 1080p olarak izlemek

bkz: Satın alınan kursları udemy profilinde gizlemek

bkz:  Udemy kredi kartı taksit hatası ve çözümü

bkz: Udemy'de kurs nasıl iade edilerek para iadesi alınır?

panx

12.10.2021 19:11

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Haziran 2022 15:26
    0

    sepete bir eğitim ekleyin ve satın almadan sitede biraz dolanın, zaten bir anda geçici süreli bir indirim kendi kendine çıkıyor. en azından bende hep böyle oluyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Udemy eğitimleri indirime girince bildirim almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.