5.00 / 1 oy

Google'da isimsiz yorum nasıl yazılır?

Merhabalar, bir işletme hakkında google maps'te ve google işletmeler'de yorum yazmak istiyorum ama adımın görünmemesini istiyorum. Bunun nedeni, tahmin edebilceğiniz gibi yazacağım yorumun pek de olumlu olmaması. Ama bunca yıllık berberimin artık ben dahil insanların sağlığı ile oynanaması gerektiğini düşünüyorum. Yüzüne söylesem bozulacağını biliyorum ama iyi niyetle ytarmak da istiyorum. Ben deGoogle'dan yapılacak anonim bir yorum ile hatalarını düzeltebilmesi konusunda yapıcı bir eleştiri yapabileceğimi düşündüm.

Kuaförler bildiğiniz gibi pandemi döneminde covid bulaştırmaya en müsait yerlerden birisi oldukları için sıkıca denetlendiler ve uymaları gereken kurallar konusunda da tedbirler artırıldı. Ama denetim olmadığı zamanlarda ne kendileri maske takıyorlar, ne de maske takan kullanıcıları dikkate alıyorlar. Bir müşterilerinden covid kapsalar hem kendileri şifayı kapacaklar hem de belki yüzlerce kişinin de koronavirüs olmalarına neden olacaklar. Yeni müşterisi olsam hiç takılmam söylerim, ama eski müşteri de olunca söyleyince de bozuluyor. Ayrıca başka şikayetlerim de var uzun zamandır söyleyemediğim, ama bizde erkeklerin berberlerine olan sadakatleri gibi garip bir durum olduğu için kendileri de eleştirilmeye pek gelemiyorlar işin aslı.

Sonuç olarak fake hesap açmakla falan uğraşmadan kendi gmail hesabımla bir işletmeye google profilinden yorum yazmak istiyorum ama adımın gizli olmasını istiyorum. Google işletmelerde ya da haritalarda adımı gizleyerek yorum yapabilmem mümkün mü?

Editör editi: ilgili başlıklar için:

bkz: Android için Ücretsiz Sakal Filtresi Uygulaması Tavsiyeleri

bkz: Berberler nereye şikayet edilir?

bkz: Rüyada Berber Görmek Ne Anlama Gelir?

bkz: Damat Gelinin Akrabalarının Kuaför Paralarını Ödemek Zorunda Mı?

bkz: Covid-19 için maske önerisi (2021)

bkz: HES Kodundan Nasıl Covid-19 Sorgusu Yapılır?

patiayak

19.03.2021 21:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google'da isimsiz yorum nasıl yazılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.