5.00 / 1 oy

Google'dan Borsa ve Hisse Senedi Verilerini Görmek

Google aramaları ile doğrudan Google tarafından sunulan bilgilerden bir diğeri de borsa verileridir. Hisse senetlerinin fiyatları ve grafikleri ile ilgili bilgileri almak için hisse senedinin kodunu Google'a yazmanız yeterlidir.

Arama Tarimi: ASELS

google hisse senedi

Fiyat grafiğinin altında hisse senedine ilişkin açılış fiyatı, kapanış fiyatı, en düşük fiyat, en yüksek fiyat, piyasa değeri, F/K Oranı, Temettü, Önceki kapanış, 52 haftalık en dülük ve en yüksek verileri de görebilirsiniz. Grafiğin üzerindeki zaman değerlerini değiştirerek grafiğin zamansal ölçeğini ayarlamak da mümkün.

Yabancı bir firmaya ait hisse senetlerinin fiyatlarını ve grafiğini görmek için de stocks anahtar sözcüğünü kullanabilirsiniz. Örneğin Google'ın yıllık hisse senedi fiyatlarını yine Google'dan öğrenmek için:

Arama Sorgusu: stocks:google

google stocks

 

koroglu

03.08.2020 19:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Ağustos 2020 06:06
    8

    Google ya da başka sitelerde hisse senetlerinin anlık fiyat bilgisini öğrenmek istediğinizde karşınıza çıkan bilgi 15 dk gecikmeli fiyatlardır. Hızlı fiyat hareketi olan hisse senetlerinde gecikmeli fiyatlar ile işlem yapılması, pozisyon alınması zararınıza olan sonuçlara sebep olacaktır. Dolayısıyla anlık fiyat verisi öğrenmek istiyorsanız paralı platformlardan yararlanmanız gerekmektedir.  

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google'dan Borsa ve Hisse Senedi Verilerini Görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.