5.00 / 1 oy

Hesaplı ve kaliteli çalışma tezgahı tavsiyesi

Amatör ahşap hobi işlerim için sağlam ve sıkıştırma özelliği olan bir çalışma tezgahı arıyordum. Ama sadece zaman buldukça (muhtemelen hafta sonlarında) kullanabileceğim ve kullanacağım zaman da kurup kullanmadığımda evde fazla yer kaplamayacak şekilde kaldırmam gereken bir çalışma tezgahı olması gerektiği için büyük ve sabit olan çalışma tezgahlarını mecburen en başta eledim.

Amatör kullanıcı olarak bu özellikleri sağlayan zaten fazla çalışma tezgahı olmadığı için Bosch, Vonroc ya da Wolfcraft gibi markaların çalışma tezgahlarından birisini tercih etmeniz gerekiyor. Ben, daha hesaplı olması ve internette de çok sayıda olumlu eleştirisi olduğu için Wolfcraft almaya karar verdim ve bir Bauhaus mağazasına giderek mevcut ürünleri görerek karşılaştırma olanağı buldum.

Pratikte satışta olan ve tercih edebileceğim üç model vardı. 

Wolfcraft Master Cut 200: 595 TL

Wolfcraft Master Cut 600: 1.090 TL 

Wolfcraft Master Cut 1500: 2.150 TL

Üç modelin de avantajları ve dezavantajları var. Ama ben saklarken daha az yer kaplaması ve temel düzeyde de işlerimi görebileceğini düşündüğüm için Wolfcraft Master Cut 600 modelini tercih ettim. Henüz kurulumunu yapacak zaman bulamadım ama en kısa sürede kurulumunu da yaparak görüşlerimi de paylaşacağım.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Akıtan lavabo gideri nasıl değiştirilir?

bkz: Havşa nedir? Ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

bkz: Demir profil ile ahşap bağlantısı nasıl yapılır?

bkz: Saksı toprağındaki böcekler nasıl yok edilir?

bkz: Koltukta Çökme Nasıl Onarılır?

bkz: 3D yazıcı ile basılabilecek duvar rafı tavsiyeleri

famous

10.04.2021 10:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hesaplı ve kaliteli çalışma tezgahı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.