5.00 / 1 oy

Fotoğraf baskısı almak için ev tipi hesaplı yazıcı tavsiyesi

Dijital fotoğrafların sadece çekildiklerini ve sosyal medya haricinde hiç açılıp bakılmadıklarını fark etmemden ötürü eski usul fotoğraf albümleri hazırlamaya karar verdim ama çektiğim fotoğrafları da fotoğraf stüdyosuna götürüp bastırmakla uğraşmak yerine evde kendi istediğim boyutlarda çıktı alabilmek istiyorum.

İnternette 1000 TL'nin altında Kodak, Polaroid, Fujifilm, HP ve Xiaomi gibi markaların fotoğraf yazıcısı ürünleri var ama teknolojileri ve sarf malzeme maliyetleri konusunda bilgim olmadığı için başlık açarak bu konuda ilgili olan kimse var mı diye sormak istedim.

Ev tipi, hesaplı ve kaliteli baskılar yapabileceğim bir fotoğraf baskı printer'ı için tavsiyeleri olan arkadaşlar cevap yazarak önerilerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Kartuş doldurmak printer'a zarar verir mi?

bkz: Printer'ı paylaşıma açmak güvenli mi?

bkz: PDC Dosyasını Yazıcıdan Çıktı Almak

bkz: OctoPrint Nedir ve 3D Yazıcılarda Ne İşe Yarar?

bkz: Aura fotoğrafçılığı nasıl yapılır? (Kirlian fotoğrafçılığı)

bkz: Kamerada Shutter Sayısı Nasıl Öğrenilir? (Nikon, Canon, Pentax)

dirik

20.09.2021 21:48

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Nisan 2022 12:09
    3

    bunu bir ara ben de düşünüyordum ama sonra fotoğrafçıdan kaç fotoğraf tab ettirirsem yazıcı almaktan daha hesaplı olur gibi bir kıyaslamaya girince asla o kadar fotoğraf basmayı düşünmediğimi fark ettim ve vazgeçtim. yok içindeki toneri bozuldu yok silik bastı falan hiç uğraşamam dünya kadar para verip de

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fotoğraf baskısı almak için ev tipi hesaplı yazıcı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.