5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Band 5 Pair First Yazısı Hatası ve Çözümü

Yürüyüş adım sayılarımı sayması ve nabız gibi bilgilerimi göstermesi amacıyla hesaplı bilekliklerden birisi olan Xiaomi Mi Band 5 satın aldım ve samsung marka android telefonuma da bluetooth ile eşleşmeyi tamamladım. Ama telefonda halen pair first yazısı çıkmaya devam ediyor ve Mi Fit uygulaması da dakikalarca aramasına rağmen bilekliği bulamıyor.

Xiaomi Mi Band 5'in bluetooth özelliğinde donanımsal bir sorun olsa telefonun bluetooth ile akıllı bilekliğe hiç bağlanamıyor olması gerekirdi diye düşünüyorum. Ama telefonun bluetooth'u bilekliğe bağlı haldeyken mi fit uygulaması cihazı göremiyor. Sizce bileklikte bir arıza olabilir mi yoksa telefondan kaynaklı yazılımsal bir hata mıdır? Xiaomi Mi Band 4 ile bu hatayı yaşayan çok kişi olmuş ama Xiaomi Mi Band 5 için bir başlık göremedim ve çözümünü de bulamadım.

Edit: Xiaomi Mi Band 5'i fabrika ayarlarına geri döndürdüm, telefonun da kayıtlı bluetooth aygıtları listesinden bilekliği çıkarttım ve telefonu da yeniden başlattım. Sonra eşleşmeyi tekrar yapıp da mi fit uygulamasını açtığımda cihaz ekleme işlemi sorunsuz olarak tamamlandı. Benzer bir hata alan arkadaşlara faydalı olur umarım bu bilgi.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Xiaomi Mi Box S'e Stremio Uygulaması Kurmak Nasıl Yapılır?

bkz: Xiaomi Mi Box S Amazon Prime Video Donma Problemi

bkz: Xiaomi Mi Air Purifier 3H akıllı hava temizleyici incelemesi ve yorumları

bkz: Xiaomi robot süpürgeden her gün çıkan toz ve pislik miktarı

bkz: Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi Detaylı İncelemesi

bkz: Xiaomi Mi Band 5 için ekran koruyucu tavsiyesi

mehmet eryılmaz

05.04.2021 22:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Band 5 Pair First Yazısı Hatası ve Çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.