5.00 / 1 oy

CZN Burak'ın Restoranı Hangisi?

Nusret'in ve CZN Burak'ın et sunum videolarını instagram'dan izleye izleye artık paraya kıyıp gidip yerinde yemeye karar verdim. Nusret'i ya da CZN Burak'ı görmek gibi bir beklentim yok, ama restoranların et yemekleninin kaliteli olduğuna eminim.

Nusret'in restoranları zaten Nusret isminde olduğu için hangisi olduğunu biliyorum ama CZN Burak isminde bir restoran yok. CZN Burak'ın restoranının adı nedir ve hangi şehirlerde vardır bilenler yazabilir mi?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Ankara'da Şırdan ve Mumbar Restoranı Tavsiyesi

bkz: Restoranda gelen yemek iade edilince hesap ödenir mi?

bkz: İstanbul'da Kobe Bifteği Yenebilecek Restoran Var mı?

bkz: Ankara'nın en lezzetli restoranları veritabanı

bkz: Nisan Ayında Hangi Balıklar Yenir ve Balık Tavsiyeleri Nelerdir?

bkz: Havyar nasıl yenir?

comicrop

18.06.2021 10:13

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 18 Haziran 2021 13:41
    16

    ben de hiç gitmedim ama meraktan internetten baktım. restoranların adı da "CZNBurak Medeniyetler Sofrası" olarak geçiyormuş ve İstanbul'da şubeleri varmış. Dubai'de de şube açmış ama diğer şehirlerde (Ankara, İzmir vb.) şubesi yok gibi görünüyor.

  • 28 Mart 2022 16:58
    5

    et tokatlamadan yemek yaparken ilgi çekmenin yolu ne olabilir sorusuna "hayvani boyutlarda et yemekleri" olarak yanıt vermiş ve sürekli olarak kameraya bakarak gülerken bir yandan da elini kolunu kesmeden eti sebzeyi doğrayıp hazırlayan yeni nesil ustadır. açıkçası instagram'da çok sayıda yabancı ünlüye servis yaparken görüyorum ama görsellikten öte nusret kadar lezzetli yemekler hazırladığını sanmıyorum. nusret'in de şovunu sevmiyorum ama adamın etinin ırkı da, etleri dinlendirme tarzı da, pişirme ve sunum şekli de daha exclusive gibi geliyor bana. bu adam koca taburu güzel yemekle doyurur belki ama tek kişilik efsane bir tabak yaparken daha bir videosunu görmedim

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
CZN Burak'ın Restoranı Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.