5.00 / 1 oy

VONROC Raspalama Makinesi İçin Uyumlu Başlık

Raspalama makineleri (Elektrikli Raspa Makinesi (Multi-Tool) Tavsiyesi) ve VONROC VPower 20V Raspalama Makinesi (VONROC VPower 20V Multi-Tool İncelemesi) konularında araştırmalarımı ve tecrübelerimi paylaştığım bir şeyler yazmıştım. Cihazı biraz daha kullandıktan sonra kutusundan çıkan uçlarının kalitesiz olduğunu ve eriyerek işlevlerini yerine getiremez duruma geldiklerini fark ettim. Cihazı alırken de zaten yedek parça problemi yaşayacağımı biliyordum çünkü internette Vonroc markasına ait satılan herhangi bir yedek parça bulmak zaten mümkün değil. Asıl mesele başka markalara ait hangi ürünlerin bu cihaza uyarak başlık olarak kullanılabilecekleriydi.

Vonroc multi-tool olarak geçen bu ürüne takabileceğiniz raspalama başlıklarının uç kısmının yarım daire olması gerekiyor, dolayısıyla Bosch marka ürünleri aldığınızda tam olarak uyması mümkün değil; kesilerek belki uygun duruma getirilebilirler. Ama Kwb markasının uçları tam olarak uyuyor. Eğer internette "Kwb Raspalama Seti 4 Parça" olarak arama yaparsanız Kwb markasının uç setini bulabilirsiniz. Bu setin de kötülüğü biraz pahalı olması, gereksiz yere maket bıçağına ve şekillendirme aletine de para vermek gerekiyor, içinden çıkan kazıyıcı raspa ucu ve sıyırıcı raspa ucu ise bize lazım olan başlıklar. Fiyatı ise farklı sitelerde 70-80 olarak değişiyor.

Benim durumumda olup da vonroc raspalama cihazına başlık uç bulmaya çalışanlar için kwb marka uç setini tavsiye edebilirim ama daha hesaplı ya da vonroc marka raspalama makinelerine uyan başka uçlar da görürseniz aşağıya cevap yazabilirseniz çok sevinirim.

vuuno

12.08.2020 03:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
VONROC Raspalama Makinesi İçin Uyumlu Başlık

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.