5.00 / 1 oy

Bir telegram grubundaki arkadaşlar nasıl görülebilir?

Artık çok fazla telegram grubu davetiyesi alınca geç de olsa yıllar sonra telegram'ı telefonuma kurmaya ve aklımdaki birkaç gruba üye olmaya karar verdim. Bu gruplar arasında kripto para ve borsa grupları da var ve her bir grupta binlerce kişi olduğunu fark edince şaşırmadım desem yeridir.

Sormak istediğim soru ise, binlerce kişilik bir telegram grubu içinde telefon defterimde kayıtlı olan kişileri görmek istiyorum. Yani telegram grubu içinde tanıdığım kimler var buna bakmak istiyorum. Binlerce kişiye tek tek bakarak tanıyor muyum diye uğraşmam ama eş dost akraba kim hangi telegram grubunda varmış görmek istiyorum.

Telefon defterimde yer alan birisi telegram'a kayıt olunca telegram uygulamasından bildirim gelebildiğine göre belli ki telegram, telefon defterimdeki kişileri zaten biliyor ve bana telefon defterimden tanıdığım kişiler için anında bildirim gönderebiliyor. Bu mantıklı telegram içinde ya da ayrı bir uygulama kurarak hangi telegram grubunda tanıdığım kimler var nasıl görebilirim?

 

Editör editi: sitede yer alan benzer bazı diğer başlıklar için;

bkz: x Telegram'a katıldı bildirimlerini iptal etmek

bkz: Whatsapp ve Telegram Borsa Grupları

bkz: Telefondan Telegran bildirimlerini kapatmak

bkz: Telegram tarayıcıdan nasıl kullanılır?

bkz: Whatsapp'ta 3 kişi görüntülü konuşma nasıl yapılır?

bkz: WhatsApp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Seçmek

Korkut Kaya

02.05.2021 13:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bir telegram grubundaki arkadaşlar nasıl görülebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.