5.00 / 1 oy

Whatsapp ve Telegram Borsa Grupları

Herkesin kendi eğitimi, ilgileri ve hobileri çerçevesinde farklı konularda, farklı derinliklerde bilgileri vardır. Kimisi fotoğrafçılık konusunda çok ilgili olduğu için çok güzel fotoğraf çekebiliyor ve editleyebiliyordur, kimisi ise bilgisayar ya da yemek yapma konusunda çok zaman geçirdiği için çok daha derin bilgilere sahip olabilir. Borsa olarak isimlendirilen finansal piyasalarda da ben, yatırım yapabilecek kadar bilgisi olmayan kişiler arasındayım ve bu konuda birilerine güvenerek ya da internetteki forumlara bakarak yatırım yapmayacak kadar tedbirli birisiyim. Ama hisse senetleri ya da döviz kurları arasında alım satım yaparak para kazanan, analiz yapmaya zaman ayıran ve teorik olarak tartışarak birlikte doğruyu bulabilmeye istekli olan kişileri bir araya toplayarak bir whatsapp ya da telegram grubu kurmak istiyorum. Bu gruba, konuyla ilgili herkesin girebilmesini, ama sadece yeterince bilgi sahibi olan kişilerin mesaj yazabilmesini istiyorum.

Böyle bir dijital haberleşme platformu ile ilgili ilk merak ettiğim şey, bunun yasal olup olmayacağı. Çok büyük kalabalıkladan bahsetmiyorum, internette forumlarda her gün on binlerce kişi zaten haberleşiyor. Benim aklımdaki gruplar ise belki 100-200 kişi ile sınırlı olacak. İkinci merak ettiğim şey ise böyle bir oluşuma nereden nasıl başlanabilir, sizce de mantıklı değil mi?

Ahmet.Güler

19.09.2020 12:11

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp ve Telegram Borsa Grupları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.