5.00 / 1 oy

Telegram tarayıcıdan nasıl kullanılır?

Whatsapp'ı tarayıcı üzerinden kullanmaya çok alıştığım için telefondan kırk saat mesaj yazmakla uğraşmaya elim gitmez oldu, gelen mesaj bildirimlerini ve sessize aldığım grupları da aynı özelliklerle kullanabiliyor olmam da bilgisayarda çalışırken gelen whatsapp mesajı için telefona dönmem ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu konfordan dolayı telegram kullanmamak konusunda oldukça direndiysem de artık toplu haberleşme kanallarının çoğu telegram'a kaydığı için dönemin ihtiyaçlarına karşı direnmek yerine kabul etmenin daha doğru olduğuna karar vererek telefonuma telegram uygulamasını kurdum. O kadar yaygarayı boşuna koparmışım çünkü telegram'ın da tarayıcı üzerinde kullanılabildiği ve whatsapp gibi çalışan bir web versiyonu varmış.

Telegram'a telefonunuz ile kayıt olup giriş yaptıktan sonra aynı whatsapp'ta olduğu gibi https://web.telegram.org adresine girerek telegram üzerinden gelen mesajlarınızı tarayıcı (google chrome, safari, internet explorer, mozilla firefoz, microsoft edge, opera vs) üzerinden bildirim alarak görebilir ve buradan cevap yazabilirsiniz. Arayüzü bile neredeyse aynı yapmışlar.

tarayıcı chrome telegram

Öz Hakiki Bumblebee

08.05.2020 04:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telegram tarayıcıdan nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.