5.00 / 1 oy

x Telegram'a katıldı bildirimlerini iptal etmek

Whatsapp silme modasına hiç beklemediğim bir hızla uyum sağlamış bulunuyoruz, rehberimde tanıdığım ve kim olduğunu hiç hatırlamadığım onlarca kişinin telegram'a kayıt olduklarını "x telegram'a katıldı" telegram bldirimlerinden görüyorum. Telegram uygulama işlevleri açısından whatsapp'ta olmayan birçok özelliğe sahip olduğu için bu kararı olumlu karşılıyorum ama telegram bildirimleri de artık cidden baymaya başladı.

Bu soruyu iki madde halinde sormak istiyorum.

1. Telefonunda telegram uygulaması kurulu olan kişilere gelen "x kişisi telegram'a katıldı" bildirimlerini telegram bildirimlerini tümden iptal etmeden kaldırabilmek mümkün mü? Yani birisi bana mesaj atınca görebileyim istiyorum ama telegram'a katılan yeni birisi hakkında bildirim almak istemiyorum.

2. Telefonumda telegram yok ve telegram'a ilk kez kayıt olacağım diyelim ama telegram'a birisi kayıt olduğunda onun rehberindeki herkese bu bilgi verildiği için bu da rahatsız edici bir şey. Telegram'a yeni katılan birisinin kimseye haber vermeden ve bildirim gitmeden kayıt olabilmesi mümkün mü? Örneğin kayıt ayarlarında derinlerde bir yerde insanlara kayıt olduğumu haber verme ya da bildirim gönderme diyebiliyor muyuz?

bugra08250

14.01.2021 00:05

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 30 Ocak 2022 01:30
    9

    whatsapp'ta ne yok da telegram'da var diye düşününce grupların genel olarak neler olduğunu internetten görebilirsiniz. telefon defterinizdeki kişiler de telegram'da bir şeyler bulmak amacıyla kayıt olduklarında size bildirim geliyor ve genellikle karizmayı çizdirmiş oluyorlar rehberlerindeki diğer kişilere

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
x Telegram'a katıldı bildirimlerini iptal etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.