5.00 / 1 oy

Bir Gmail Hesabını Aynı Anda Birden Fazla Kişi Kullanabilir mi?

Bir gmail hesabını aynı anda 7-8 kişi kullanmamızı gerektiren bir durum var. Nedir derseniz hem bu gmail hesabının kendisine gelen maillerin herkes tarafından aynı anda görülmesi gerekiyor, hem de herkesin yine bu hesabı kullanarak mail gönderebilmesi gerekiyor. Ayrıca 5 farklı hesabın mailleri de (info hesapları) gmail'e yönlendirildiği için büyük bir mail havuzuna düşen tüm maillerin tek yerden herkes tarafından yönetilebilmesini istiyoruz. Ama google'ın bu gibi kullanımlar için geliştirdiği bir güvenlik önlemi ya da spam algoritması var mı diye merak ediyoruz. Mesela zaman zaman aynı gmail hesabı 7-8 farklı yerde aynı anda açık olmuş olacak ve belki aynı anda mail gönderiliyor olacak. Böyle bir göail kullanımında problem yaşar mıyız, yaşarsak aşmak için ne yapmalıyız bilen var mı?

umud

16.08.2020 00:53

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 28 Ekim 2021 00:07
  0

  farklı IP adreslerinden girişe bir uyarı vermeyecek şekilde eğer gmail'i tarayıcı üzerinden kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz, hatta aynı anda birden fazla bilgisayar ve telefondan oturum açmanızda da siz istemedikten sonra gmail'in bir itirazı olmaz.

 • 5 Şubat 2022 11:21
  0

  bir gmail hesabını tarayıcı üzerinden çok sayıda bilgisayarda kullanıyorum, hiç birisinde de başka bir yerden oturum açtınız diye sorun çıkartmadı. demek ki oluyor

 • 5 Şubat 2022 12:19

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bir Gmail Hesabını Aynı Anda Birden Fazla Kişi Kullanabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.