5.00 / 1 oy

Sahibinden Hizmetler Hesabı Nasıl İptal Edilir?

Yıllar önce eski işletmem için açtığım sahibinden.com ustalar ve hizmetler sayfası halen yayındaymış ve ben bunu yeni fark ettim. Siteye giriş yaparak profil düzenle ve ayarlar gibi sayfalarda üyelik iptali için bir buton aradım ama bulamadım, google'da bile sahibinden hizmet sayfasını nasıl kaldırılır ya da iptal edilir diye bir yazı bulamadım.

Sahibinden.com üyeliği iptal etmek ile ilgili çok yazı var ama diyelim ki kurduğum işletmeyi kapattım ya da başka birisine devrettim, bu durumda açtığım sahibinden hizmetler hesabını da kapatabiliyor ya da devredebiliyor olmam gerekir diye düşünüyorum ama sitede bununla ilgili hiçbir yazı ya da yardım dokümantasyonu bulamadım. Sahibinden üyeliğini tamamen iptal etmeden sadece sahibinden hizmetler sayfasını iptal etmek ya da başkasına devretmek mümkün mü? mümkünse siteden nasıl yapabilirim ya da müşteri hizmetlerini arayıp onlara durumu izah etmek şart mı?

Bayram Ayyıldız

29.11.2020 15:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sahibinden Hizmetler Hesabı Nasıl İptal Edilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.