5.00 / 1 oy

Kurumlar için Yandex maili nasıl başka hesaba transfer edilebilir?

2 yıl kadar önce Yandex (yandex kurumlar için mail olarak geçiyordu, şu an Yandex Connect olmuş anladığım kadarıyla) üzerinden açtığım ve bir alan adının uzantısı ile kullanılabilen mail hesaplarını farklı bir yandex hesabına transfer etmek istiyorum ama sistem çoğunlukla rusça, rusça olmayan yerlerinden ve rusça'dan yaptığım çeviriler ile de nereden yapabileceğimi bulamadım. İstediğimi tekrar yazayım da hata olmasın, alan adının uzantısı ile olan bu mail hesapları ve düzenleme yetkileri yine aynen kalacak ama farklı bir yandex hesabı ile ilişkilendirilecek ve yetkili olan yandex hesabı değişmiş olacak. var mıdır bu problemin bir hal çaresi?

kankito

11.03.2020 20:52

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

 • 12 Mart 2020 16:38
  16

  Kolay, şu adımları takip edin:

  1. Yandex Connect Portal'a giriş yapın ve üst kısımdaki site listesinden sorumlusunu değiştirmek istediğiniz siteyi seçin.

  2. Admin Tools bağlantısına tıklayın

  yandex connect portal change admin

  3. Organization  profile'a tıklayın ve Organization Owner bilgisini farklı bir yandex hesabı ile değiştirin.

  yandex site sahibi değiştir

  Uyarı: Bu onayı ya da geri dönüşü olmayan bir işlem, yanlış adresi ya da yanlış mail hesabını kullanmamaya çok dikkat edin.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kurumlar için Yandex maili nasıl başka hesaba transfer edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.