5.00 / 1 oy

Mutfak için ucuz LED televizyon önerisi

Mutfaktaki eski televizyon artık miladını doldurdu ve bozularak aramızdan ayrıldı, ben de mutfağa 40" boyutlarında hesaplı bir LED televizyon almak için araştırmalara başladım. Ama televizyon fiyatlaru görmeyeli inanılmaz artmış, eskiden 3.000 TL seviyelerinde olan televizyonlar resmen 5.000 TL'nin üzerine fırlamış. 4K olan modellere bakıyorum ve boyut olarak biraz daha büyük olan televizyonlara da arada gözüm kayıyor.

Vestel'in U serisi ve UA serisi modelleri hesaplı görünüyor, 4.000 TL'ye 50" modellere bakabiliyorum ama bunun yerine 5.000 TL seviyelerinde Samsung'un 43" modelleri de var (TU serisi - Crystal UHD olarak geçiyor). Sizce 50" Vestel mi almak mantıklı yoksa biraz daha fazla para verip daha küçük Samsung smart televizyon almak mı mantıklı? Sony gibi diğer markalara hiç bakamıyorum fiyatlarından dolayı..

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: 4K Televizyon için şömine videosu nasıl açılır?

bkz: En iyi Smart TV Teknolojisine Sahip Televizyon Markası Hangisi?

bkz: Awox marka televizyon kullanan var mı?

bkz: Televizyona çıkan doktorlar yayına çıkmak için para mı ödüyor?

bkz: Eski Video Kamera Televizyona Nasıl Bağlanır?

bkz: HDMI Portu Olmayan Televizyona Android TV Kutusu Bağlanabilir mi?

fatih4545

10.10.2021 08:58

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Ekim 2021 09:29
    3

    Panelleri seriden seriye değişiklik gösteriyor, Vestel'in U ve UA serilerinden ziyade UD serilerine de bakabilirsiniz ama fiyatları biraz daha yüksekti sanırım. Samsung mu Vestel mi derseniz Samsung dha kaliteli olabilir ama ölü pikselle karşılaşma ya da ekranda bant çıkması durumu Samsung televizyonlarda da olabiliyor (şikayetvar'a bakabilirsiniz). Düşük bütçe diyorsanız bence fazla açılmayın, işletim stemini de xiomi mi box gibi bir ürünle android'e çevirirsiniz.

  • 22 Nisan 2022 16:35
    1

    evinizde kullanmadığınız eski monitör falan varsa ona tv box takarak android tv gibi kullanabilir ve netflix, youtube vb. uygulamalarla televizyon gibi kullanabilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mutfak için ucuz LED televizyon önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.