5.00 / 1 oy

En iyi Smart TV Teknolojisine Sahip Televizyon Markası Hangisi?

Evdeki büyük televizyonu mutfağa transfer ederek salona yeni bir akıllı tv satın almak istiyorum. Acelem olmadığı için bu sefer kendim araştırıp teknik konuları da öğrenerek bilinçli bir alışveriş yapmak istedim ama okuyup izledikçe terminoloji kalabalıklığı içinde iyice kayboldum. Televizyonların hz değerleri çok öne çıkartılıyor mesema ama bir film izlerken bu hz değerinin etkisi gerçekten gözle görülebilir ölçekte midir? Ya da artık tüm markalar aşağı yukarı özdeş ürünler üretmeye başladılar da Arçelik ile Samsung arasındaki kalite farkı, aradaki fiyat farkını ödemeyi gereksiz kılmış mıdır?

Bütün bu detaylara girmeden sadece teknolojisi itibariyle beni 5 yıl teknolojinin gerisinde bırakmayacak ve mümkünse 10 yıl da kullanabileceğim kaliteli bir smart tv arıyorum. Sizce Samsung ya da Sony üretimi televizyonlara baksam yeterli mi yoksa farklı tavsiyeleriniz de olur mu?

mahmutsadi

25.09.2020 13:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En iyi Smart TV Teknolojisine Sahip Televizyon Markası Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.