5.00 / 1 oy

Evcil Hayvan Olan Eve Robot Süpürge Almak Güvenli Mi?

Robot süpürge, özellikle tüy döken kedi ve köpekler besleyenler için evde kesinlikle olması istenen bir teknoloji. Ama ürünlerin fiyatları 2.500 TL'den başlayınca meraktan alıp da deneyemiyor insan. Aldıktan sonra iade etme şansı da olmayacak muhtemelen. Ama yaz günleri camların da açık olması sonucunda tüylerin koltukların altlarına ve tüm odaların dip köşelerine kadar uçup yayıldıklarını düşündükçe kesin robot süpürge almam lazım diyorum, ama bizim psikopatlara da güvenemiyorum bir yandan. Vukuatlarını saysam bitmez, ama evde benim bile varlığından haberdar olmadığım dip köşe noktalarda artık ne pislikler birikmiştir düşündükçe oraya ancak robot süpürge girerek temizleyebilir diyorum. Ben işteyken de her tarafı süpürmüş olur, ben de ara ara vileda ile üzerinden geçerim, sadece büyük temizlikler kalmış olur.

Anker Eufy RoboVac G10 Hybrid ürününde kamoanya gördüm ve ürünü sepete ekledim ama evde hem kedi, hem de köpek besleyen birisi olarak elim satın al butonuna gitmiyor. İki taraflı olarak bir çekince yaşıyorum. İlk çekincem, robot süpürgenin kedi ya da köğepe zarar verip vermeyeceği konusunda. Diğer çekincem de haliyle tam tersi, evdeki kedi ve köpek de robot süpürgeyi bir tehlike olarak algılayıp paramparça eder mi emin olamıyorum. Evinde kedi ya da köpekle birlikte robot süpürge kullananlar herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıkları konusunda bilgi verebilirler mi lütfen?

 

tugba24

01.09.2020 16:07

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evcil Hayvan Olan Eve Robot Süpürge Almak Güvenli Mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.