5.00 / 1 oy

4K Televizyon için şömine videosu nasıl açılır?

Youtube videolarında bu ara çok görmeye başlayınca özendim ama kimse de bu şömine videolarını nereden nasıl açtığını anlatmadığı için youtube'dan 4K şömine videosu açarak artık bu şekilde akşam salonun ışıklarını da kapattım tabletten kitap okuyorum :) Hatta en güzel video hangisi diye de bir süre araştırma yaptım ve şu videoda karar kıldım:

youtube şömine videosu

Eğer televizyonunuz internete girebiliyorsa ve akıllı televizyon ise zaten doğrudan youtube'a girerek bu videoyu açıp izleyebilirsiniz, videoyu çekerken ses de almışlar çıtır çıtır odunların yandığını da duyabiliyorsunuz. Ben salonda surround ses sistemi olduğu için şömine seslerini de dört bir yandan dinliyorum resmen huzur verdi :)

Eğer televizyonunuz 4K değilse bu yayınları Full HD olarak da izleyebilirsiniz, 720p ve altında ise keyif vermeyeceği için hiç açmayın daha iyi derim. Ayrıca televizyonunuzun internete girme özelliği yoksa ya da 4K videoyu sürekli oynatarak (yukarıdaki video yaklaşık 5 saat) evdeki interneti televizyon ile yavaşlatmak istemiyorsanız bir usb flash bellek ile de bu videoyu televizyonunuza aktarıp video olarak oynatabilirsiniz.

dolunay666

29.11.2020 21:49

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 20 Aralık 2021 17:43
    1

    parayı 4K televizyona gömünce artık odun yerine de televizyonun ısısından yararlanmak için dibine kıvrılıp yatarsınız muhtemelen :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
4K Televizyon için şömine videosu nasıl açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.