5.00 / 1 oy

Hesaplı ve kaliteli daire testere önerisi

Amatör bir kullanıcı olarak yazın hobi amaçlı olarak ahşap ürünler geliştirmek amacıyla hesaplı ve kullanışlı elektrikli el aletleri toplamaya başladım. Dekupaj testere ile daire testere arasında çok kararsız kaldıktan sonra daha stabil ve düz kesimler yapabildiğini düşündüğüm için daire testere almaya karar verdim.

İnternette farklı markaların çok geniş bir fiyat aralığında daire testerelerini görmek mümkün. Açıkçası kendimce uzun bir araştırma süreci geçirdikten sonra Bosch'un mavi serilerinden bir ürün satın almaya karar verdim ve 1000 TL gibi bir bütçe limiti belirleyerek bu aralıkta alabileceğim ürünleri incelemeye başladım.

Neyse ki artık internet var da bir ürünü daha önce satın alan kişilerin olumlu ve olumsuz eleştirilerini bir çırpıda görebiliyorsunuz. Yorumlarına ve değerlendirmelerine de bakarak hem kılavuzu olan, hem fsn serisi kılavuz raylarla uyumlu olan, en önemlisi de yükseklik ayarı da yapılabilen bir daire testere olan Bosch Gks 190 modelini Amazon'dan 873 TL'ye satın aldım. Üzerinde gelen testere bıçağının diş sayısı da az olduğu için bir de 121 TL'ye 19 cm'lik 48 dişli testere bıçağı satın aldım.

Denemelerimi henüz yapmadığım için inceleme yazısını sonraya bırakıyorum, ancak daire testere arayışında olanlar için kullanıcılarının çok memnun olduğu bir ürün olması amacıyla Bosch Gks 190 daire testere ürününe bir göz atmadan daire testere almamanızı öneririm.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Hesaplı ve kaliteli çalışma tezgahı tavsiyesi

bkz: Boşa dönen vida (yalama vida) nasıl takılır ve çıkartılır?

bkz: Sıcak Hava Tabancası Ne İşe Yarar? Kullanım Alanları Nelerdir?

bkz: Koltuk döşemesi yapabilmek için zımba makinesi önerisi

bkz: Ahşap boyama nasıl yapılır?

bkz: Sizce bu bitki nane olabilir mi?

famous

10.04.2021 17:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hesaplı ve kaliteli daire testere önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.