5.00 / 1 oy

Easycap driver nereden download edilebilir?

Eski Sony kameramdaki analog kasetleri dijitalleştirebilmek için haftalardır vermeke olduğum mücadeleyi şöyle bir hatırlatayım:

Scart Kablo Bilgisayara Nasıl Bağlanır? Uygun Adaptör Hangisi?

RCA Kablo USB Dönüştürücü Önerisi (Hesaplı ve Kaliteli)

Eski Video Kamera Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Eski Video Kamera Televizyona Nasıl Bağlanır?

Son olarak intenetten Alfais 4522 Usb Rca Capture EasyCAP Kamera Uydu Kayıt Kartı ürününü 50 TL'ye satın aldım, bir adet s-video girişini ve 3 adet de rca girişini dişi uçlardan alarak usb'ye dönüştüren ve bilgisayara aktarabilen bir cihazmış ve teorik olarak da bu sefer olacak diyordum ki akşam akşam kutudan ürünü ve içinden çıkan cd'yi çıkartınca bir de baktım, içinden çıkan cd-rom'u bilgisayar okumuyor (cd boş görünüyor, belki de gerçekten de boştur bilemiyorum).

İnternetten Easycap driver download diye arattım ama indirdiğim hiçbir program ya da sürücü 64 bit Windows 10'da işe yaramadı. Aslında cihazı ilk taktığımda windows 10 cihazı hemen tanıdı ve sürücüleri de hemen internetten kendisi yükledi ama cd'nin içinde çıkan program olmadan usb'den aldığım yayını görüntüleyemediğim ve kaydedemdiğim için bir faydası olmadı. Bu programı ve sürücüleri internetten nereden indirebilirim bilgisi olan var mıdır?

hasan

27.12.2020 01:52

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Easycap driver nereden download edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.