5.00 / 1 oy

OM Lira Nedir ve Yatırım Olarak Alınabilir mi?

OM Lira, internette araştırma yaparken gördüğüm yeni Ethereum tabanlı yerli ve milli kripto paramız. Hisse senetlerinde olduğu gibi temettü dağıtımı ve OM Platformu üzerinden indirimli yemek siparişi verebilmek gibi avantajlar da düşünmüşler. ODTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilmiş ve kağıt üzerinde tutarlı bir projeye benziyor.

Om Lira (OML) para transferleri Ethereum ağı üzerinden gerçekleştirilebiliyormuş. İlerleyen zamanlarda ise anlaşmalı restoranlardan OM Cüzdan uygulaması ile ödeme yapabilmek gibi fikirler de uygulamaya alınmak isteniyor.

2020'nin son çeyreğinde airdrop ve referans programı uygulamaya konuluyor. Kart ve cüzdan uygulamalarının aktif hale geleceği tarih olarak ise 2021 yılının son çeyreği öngörülüyor. Ben öldürmeyecek bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum, airdrop programına da kayıt oldum ve gelecek duyuruları takip ediyorum.

Airdrop programı için kayıt olmak isteyen kişiler için: om lira kayıt formu.

saferen

13.09.2020 07:35

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
OM Lira Nedir ve Yatırım Olarak Alınabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.