5.00 / 1 oy

CEPTETEB Dijital Platform İndirimleri (Spotify, Netflix...)

Eski bir enpara kullanıcısı olarak Enpara Spotify Netflix İndirim Kampanyası 2021'de Tekrar Başlar mı? başlığına birileri güzel bir haber yazsın diye beklerken beklediğim golün TEB (Türk Ekonomi Bankası) tarafından atıldığını fark ettim. Başlığa sığmamış olsa da sitelerinden kampanya dahilindeki tüm dijital platformların listesini aşağı yapıştırıyorum:

- App Store

- Apple Music

- iTunes

- Netflix

- Google Play

- Microsoft Store

- fizy

- Spotify

- Youtube Premium

- Deezer

- GoDaddy

- LinkedIn

- BluTV

- Bein Connect

- X-BOX 

- S Sport Plus

Kampanya detaylarındaki önemli maddeler ise şunlar:

- %50 indirim için CEPTETEB kredi kartı sahibi olmak gerekiyor

- Kampanya son geçerlilik tarihi 31.12.2020 olarak görünüyor, dolayısıyla ben de kredi kartına başvurmak için 2021'e uzatmalarını bekleyeceğim

- Kampanya maalesef tüm dijital alışverişlerinizin yarısını geri ödemiyor. Aylık 15 TL limit koymuşlar ama yıllık da 100 TL limit var. Bu da örneğin spotify üyeliğiniz var ise aylık 8.33 TL'sini bedavaya getirebileceğiniz anlamına geliyor. CEPTETEB'in kredi kartının bir aidatı ya da ödemesi bulunmadığı için olabilir gibi geldi bana. Hatta evde birden çok kredi kartı olursa spotify+netflix bile olabilir. Ama bu kampanyadan yararlanabilmek için son kredi kartı ekstrenizin de en az 1000 TL olması isteniyor. Yani başvurayım da sadece dijital üyeliklerden tasarruf edeyim deme şansınız yok, bu karttan da harcama yapmanız gerekiyor.

musluhan

14.12.2020 12:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
CEPTETEB Dijital Platform İndirimleri (Spotify, Netflix...)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.