5.00 / 1 oy

Binance Trading Suspended Hatası Neden Olur?

Bu başlığı 29 Eylül 2021 tarihinde açacaktım ama yoğunluktan şimdi açabiliyorum. O gün ekran görüntüsünü almıştım ve açıkçası ban mı yedim noluyor diye çok da panik olmuştum ama sonradan konunun ne olduğunu anlayınca rahatlamıştım. Bu başlığı da ileride binance uygulamasında ya da internet sitesinde "trading suspended" hatasını gören kişiler panik olmasın diye açıyorum.

Binance, dijital bir kripto para alım satım platformu olduğu için zaman zaman planlanan güncellemelerin sunuculara yüklenmesi gerekebilir, bu yüzden önceden mail atarak belirttikleri tarihlerde planlı bakım çalışmaları yapabilmektedir. Bakım esnasında da sayfalarını ve uygulamalarını alım satıma kapattıkları için "trading suspended" şeklinde bir uyarı vermektedirler.

Trading suspended hatası alıyorsanız, binance sunucularında planlı bir bakım çalışması yapılıyor olmasından kaynaklanıyor olması muhtemeldir. Ancak binance farklı durumlarda da kullanıcılarının alım satım yapmasını engelleyebilir. İlerleyen zamanlarda alım satım işleminin engellenmesini gerektirecek durumlar ortaya çıkmaz ise maillerinize ya da binance anasayfasına bakın ve bir bakım çalışması olup olmadığını kontrol edin yeterli.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Kripto para piyasalarında takip edilmesi gereken hesaplar

bkz: Defi nedir ve kripto paralarda defi ne işe yarar?

bkz: HODL Ne Demektir ve Kripto Paralarda Ne Anlama Gelir?

bkz: Kripto paralarda toplam arz ne anlama gelir?

bkz: Kripto para piyasasının güncel toplam değeri nereden görülebilir?

bkz: Binance BUSD Nedir ve USDT ile Arasındaki Fark Nedir?

hakanbeys12

02.10.2021 01:05

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 9 Ekim 2021 00:17
    2

    biance'te scalping yapmayı yasaklayan bir durum bildiğim kadarıyla yok zaten, binance alım satım üzerinden komisyon alan piyasa olduğu için siz istediğiniz kadar işlem yapın sizi engelleyen olmaz. nadiren de olsa sistem güncellemelerinde (bazen de launchpool arifelerinde) sistem güncellemelerini planlı bakım ile aktarmak için ekranda "trading suspended" yazısı çıkabiliyor, paniğe gerek yok.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binance Trading Suspended Hatası Neden Olur?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.