5.00 / 1 oy

Kripto para piyasalarında takip edilmesi gereken hesaplar

Kripto para piyasalarında kime sorsanız söyleyecek bir şeyleri var, ama boğa piyasası varken ve her coin sürekli 10'a katlarken zaten herkes bu piyasada para kazanıyordu. Asıl mesele piyasanın artık döndüğünü görebilmekte ve hiçbir coin'in sonsuza kadar yükselmeyeceği konusunda gerçekçi olmakta. Bu yüzden takibe aldığım ve kripto paralar konusundaki görüşlerine güvendiğim kişilerin sosyal medya hesaplarını iyice eledim ve artık yoğurdu üfleyerek içiyorum.

Bana sorarsanız ytd olmakla birlikte balinalar bir sonraki voliyi vurmak için piyasayı iyice düşürüp yayacakları haberler (yasaklar, engeller, vergi düzenlemeleri vb) ile 2018'de olduğu gibi yine önce kripto paraların itibarını sıfırlayacaklar. Ondan sonra da 1-3-5 yıl artık ne kadar sürerse bir sonraki hareketi başlatacaklar ki topladıkları coin'leri tepeden tekrar satabilsinler.

Kendi takip ettiğim ve görüşlerine güvendiğim kripto para uzmanlarını kendim için listelemiştim, benzer arayışlarda olan kişiler için de bu başlığı açarak paylaşmaya karar verdim. Sitedeki yazılardan kripto paralar ile ilgilinenen yazarlar görüyorum, onlar da kendi güvendikleri ve takip ettikleri kişileri ve siteleri yazarlarsa güzel bir bilgi kaynağı olur.

1. Whale Alert

2. Crypto Jeodezi

3. Berke Oktay

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

bkz: Kripto para piyasasının güncel toplam değeri nereden görülebilir?

bkz: Kripto paralarda toplam arz ne anlama gelir?

bkz: Dünyada toplam kaç bitcoin var?

bkz: Coin ile Token arasındaki fark nedir?

bkz: HODL Ne Demektir ve Kripto Paralarda Ne Anlama Gelir?

trıumph

23.07.2021 11:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kripto para piyasalarında takip edilmesi gereken hesaplar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.