5.00 / 1 oy

Amazon'un Seçimi Ürünler Nasıl Filtrelenir?

amazon.com.tr Türkiye'ye geldiğinden beri alışverişlerimin %90'ından fazlasını amazon'dan yapar oldum. Prime üyesiyim ve artık gıda ürünlerini bile amazon'dan sipariş eder oldum. Sadece amazon'da olmayan bazı ürünleri diğer sitelerden sipariş veriyorum o kadar.

Amazon'da bazı ürünlerde amazon'un seçimi yazıyor ve bu ürünler de kesinlikle çok kaliteli ve rakip ürünler arasında öne çıkan ürünler oluyorlar. Amazon'da ürünler içerisinde gezinirken amazon'un seçimi ürünlere denk gelince özellikle daha dikkatlice ürünü inceliyorum ve bu ürünlerden birkaçını da sipariş vererek denedim ve çok memnun kaldım. Zaten bu ürünlerin yorumlarına bakarsanız da olumsuz bir yorum neredeyse hiç olmuyor bile. Haliyle ben de bir ürün ararken amazon'un seçimi olan bir ürüne denk geldiğimde hiç şüphe etmeden sipariş verebiliyorum artık.

Peki ben tersine mühendislik bir sistem kursam ve amazon.com.tr'de yer alan amazon'un seçimi ürünleri tek bir yerde topluca görmek ve incelemek istesem amazon'un böyle bir sayfası var mı? Yoksa böyle bir filtreleme hizmeti veren bir site ya da uygulama bilen varsa açıp oradan bakayım?

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Amazon'dan alınan elektronik ürün kullanıldıktan sonra iade edilebilir mi?

bkz: Amazon 5 TL Altındaki Ürünleri Ücretsiz Kargo ile Gönderiyor mu?

bkz: Amazon.de'den sipariş versem ne kadar masraf çıkar?

bkz: Amazon'da Hangi Kartların Puanlarını Kullanabilirim?

bkz: Amazon Canlı Destek'e Nasıl Bağlanılır?

bkz: Amazon Locker Nedir?

yabanci

11.04.2021 09:56

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 30 Nisan 2022 12:12
    0

    arada bir arama yaptığımda bazı ürünlerde bi ibareyi görüyorum ama tüm amazonun seçimi ürünlerin listelendiği tek bir sayfa yok sanırım

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon'un Seçimi Ürünler Nasıl Filtrelenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.