5.00 / 1 oy

Amazon'da Hangi Kartların Puanlarını Kullanabilirim?

Arkadaşlar selamlar, yılbaşı döneminde çeşitli kredi kartlarından puanlar kazandım ve bu puanların da bildiğiniz gibi harcanması gereken bir dönemleri var ve harcanmayan puan paraları da bankalar bir süre sonra kartlardan geri alıyorlar. Ama ben kart puanlarını kendimi bildim bileli avm'lerde ya da benzinliklerde harcamış birisi olarak evden çıkmadığım için şimdi nasıl harcayabileceğimi bilemiyorum.

Tam da bu dönemlerde amazon.com.tr'den satın almak istediğim birkaç ürün var ve bu kredi kartı puanlarını amazon'da harcayabilsem benim için tam denk gelmiş olacak ama kredi kartlarımı amazon'a kaydetmiş olmama rağmen satın alma aşamasında hiçbir kartımdaki puanları göstermiyor ve kullanmak ister misin diye de sormuyor. Amazon'da kredi kartı puanlarını harcayabilmenin yolu nedir ya da bu mümkün müdür? Eğer amazon sadece belirli kredi kartlarının puanlarını harcamaya izin veriyorsa hangi bankaların hangi kredi kartlarının puanlarının kullanıldığını söyleyebilir misiniz?

serseri0981

07.01.2021 22:18

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon'da Hangi Kartların Puanlarını Kullanabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.