5.00 / 1 oy

Ağzı açıp kapatırken kulaktan ses gelmesi

Arkadaşlar merhaba, son günlerde özellikle sabah kalktığımda olmakla birlikte ara ara olan garip bir durum yaşıyorum. Ağzımı açıp kapatırken kulaklarımdan gıcırtı gibi bir ses duyuyorum. Bu ses elbette dışarı gelen bir ses değil, sadece kendim içeriden duyuyorum ve birkaç kere olduktan sonra da kendi kendine başladığı gibi kendi kendine de sona eriyor. Kulak burun boğaz arasında ilişki olduğu, zaten bu üçünü içeren bir uzmanlık dalı olmasından da belli ama camı açık bırakınca cereyan yapan kapı gibi ağzımı açınca kulağımdan gıcırdama duymak da bir garip oldu. Pandemi dönemine hastaneye gitmek istemediğim için bir süre bekleyeceğim, umarım bu süre zarfında da kendi kendine geçer ama bakalım.

Benzer bir rahatsızlık yaşayan ya da yorum yapabilecek arkadaşlar var ise görüşlerini beklerim. Eğer tahmin ettiğimin aksine çok acil bir durum olduğunu düşünüyorsanız da cevap yazın da bari bekletmeyeyim eğer bildiğimin ötesinde bir ciddiyeti varsa. Sonra duyma kaybı falan gibi şeyler gelmesin başıma?

bkz: Kulaktan ateş ölçer tavsiyesi (2019)

bkz: Kokoon uyku kulaklığı kullanan var mı?

bkz: Maskelerin Kulakların Arkasını Yara Yapmaması İçin Çözüm

bkz: Kulaklık suya düşünce ne yapmak gerekir?

bkz: Kulak çınlaması neden olur?

bkz: Kaliteli ve Sağlıklı Kulak Temizleme Makinesi Tavsiyesi

natavan

21.02.2021 12:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ağzı açıp kapatırken kulaktan ses gelmesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.