5.00 / 1 oy

Kaliteli ve Sağlıklı Kulak Temizleme Makinesi Tavsiyesi

Kulak içi kulaklık kullanmaya başladığımdan beridir sanki kulaklarımdaki pislikleri basınç yoluyla daha da içeri itiyormuşum gibi hissetmeye başladım. Her sabah kulak pamuğu ile kulak temizliği yapan birisi olmama rağmen artık kulak pamuğu kullanmak da rahatsız etmeye başladı ve benzer şekilde acaba kulak pamuğu ile de temizlik yapayım derken kulağın dışarı atmaya çalıştığı pislikleri içeri mi itiyorum diye rahatsız oldum ve kulak temizliği yapmak amacıyla üretilmiş vakumlu bir makine olması gerektiğini düşünerek bir cihaz satın almak üzere google'da alışveriş sekmesindeki ürünlere baktım, ama ilginç bir şekilde az sayıda ürün sonucu çıktı ve bu ürünlerin de benim beklentilerimi karşılar yeterlilikte olduklarından şüpheliyim.

15 TL'ye satılan smart kulaklık temizleme aletinin yorumlarıma baktım, kimse memnun kalmamış. Oldukça uzun bir aparatı kulak kanalınıza sokup dönerek kulak içinizi temizlemesini sağlıyorsunuz teorik olarak ama herkes kulaklarıın daha da tıkandığından şikayetçi olmuş.

20 TL'ye WAX VAC Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı adında bir ürün var ama teorik olarak daha faydalı olmasını beklediğim bu ürün için de çoğunlukla kötü yorumlar yazılmış. 45 TL'ye Ear Cleaner Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı adında bir ürün var ama bu da aynı şekilde.

Braun ve Philips gibi markalar kişisel bakım konusunda onca güzel elektronik ürün çıkartırken (bkz: Burun Kılı Alma Makinesi Tavsiyesi (2020)) neden kulak temizliği konusunda bir ürün geliştirmemişler ve piyasaya çıkartmamışlar bilemedim. Ama daha kaliteli ve gerçekten kulak kanalında biriken pislikleri içeri itmek yerine dışarı atabilmeye fayda sağlayan bir ürün (makine derken elektrikli tüm ürünleri kastettim) bilen varsa ürün hakkında bilgi vererek öneri sunabilir mi?

mursa

11.12.2020 08:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kaliteli ve Sağlıklı Kulak Temizleme Makinesi Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.