5.00 / 1 oy

Kokoon uyku kulaklığı kullanan var mı?

Bilmeyenler için Kokoon kulaklıklar sağlık için üretilmiş ve daha iyi uzumanızı sağladığını iddia eden kulaklıklar. Daha iyi uyumanızı sağlarken de hem dışarıdan gelen sesleri kesiyor, hem de kulak çınlaması gibi uyumayı zorlaştıran etmenlerin önüne geçiyor. Sensörlere (dış ses sensörü, hareket sensörü ve EEG beyin dalgası ölçümleme sensörü) sahip ve uyku kalitenizi kontrol ederken uykuya dalma esnasında kulaklarınıza white noise de denilen kısık sesler veriyor. Güzel bir taşıma çantası ve içerisinde uyku maskesi ile geliyor. Uyku yapınızı öğrenme ve bu ölçüde kendini size göre uyarlama özellikleri de var.

Start-up olarak fonlanarak mı kuruldular bilmiyorum ama sanırım ilk ürünleri şu an piyasada ama henüz Türkiye'de bir bayileri yok. İnternetten amerika üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum ve internet sitelerinde yazan fiyat 279 dolar. Türkiye'ye gönderim yapacaklar mı o da henüz bilinmez olduğu için önceden alan varsa ve memnun kalıp kalmadıysa diye merak ettim. Ürün olarak kullanan herkes tavsiye ediyor ama ben yine de sormak istedim, merak edenler bir araştırabilirler.

voodoohack

01.01.2020 19:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kokoon uyku kulaklığı kullanan var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.