5.00 / 1 oy

Accept'in Yeni Albümü Too Mean To Die Ne Zaman Çıkacak?

Almanya'dan çıkan en efsane heavy metal gruplarından birisi olan Accept, klasik kadrosunu Wolf Hoffmann dışında tamamen değiştirmiş olmasına rağmen halen çok başarılı stüdyo albümleri üretmeye devam ediyor. Accept son olarak 42 yıllık basçısı olan Peter Baltes ile de yolları ayırdı ve Uli Jon Roth ile birlikte çalan Martin Motnik ile yoluna devam etme kararı aldı. Bana göre Accept'in en büyük başarısı,  Udo Dirkschneider olmadan Accept de olmaz diye dalga geçenlere Mark Tornillo dönemi ile verdikleri yanıttır. Bu dönemde ürettikleri Stalingrad (2012), Blind Rage (2014) ve The Rise of Chaos (2017) albümleri birbirinden kaliteli ve son yıllarda hazırlanmış en kaliteli metal albümlerinden bazıları.

Accept grubu, 16. stüdyo albümü olan Too Mean to Die albümünü de 29 Ocak 2021 tarihinde yayınlayacak. Albümün ilk iki single'ı zaten youtube ve spotify gibi dijital platformlardan dinlenebiliyor. Bence sound yine çok başarılı ve grup üyelerinin yavaşlamaya hiç niyetleri yok.

Yakın zamanda çıkmış ve çıkacak bazı diğer albümler ile ilgili benim tarafımdan olan ve olmayan paylaşımlardan bazıları da şu şekilde:

bkz: Therion'un Yeni Albümü Leviathan Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Kreator'un Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Metallica'nın Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Nemrud'un Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Asia Minor'ın Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

bkz: Pentagram'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

bkz: Yeni Scorpions albümü ne zaman geliyor? (2020)

 

kuandık

14.01.2021 23:03

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 24 Ekim 2021 11:59
    2

    albüm çıkalı bir süre oldu, başlığa da bir edit girmiş olayım. son zamanlarda çıkan en başarılı metal albümlerinden birisi olduğunu düşünüyorum. helloween ile birlikte 2021 yılının en başarılı albümlerine imza attı dedeler

  • 28 Mayıs 2022 10:13
    1

    aradan bir yıl civarı bir zaman geçmesine rağmen halen dinlemeye doyamadım bu albümü. mike howe intihar etmeseydi 2021 için metalin en güzel yıllarından birisi de diyebilirdim ama artık en trajik yıllarından birisi olarak tarihe geçmiş oldu

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Accept'in Yeni Albümü Too Mean To Die Ne Zaman Çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.