5.00 / 1 oy

"Mental Jungle" şarkısı ve Hayko Cepkin

Az önce Spotify'da keşif listesinde çıkan ve güzel bir kadın sesi eşliğinde İngilizce şarkı dinlerken birden tanıdık bir ses duyduğunu sanmanın verdiği şaşkınlıkla yaptığım işi bıkarakıp hangi şarkıyı ve kimi dinliyorum dedirtmiştir. Çünkü tanıdığım sandığım ses Hayko Cepkin’in sesiydi. Küçük bir araştırma sonucu şarkının Hollandalı ünlü şarkıcı Anneke Van Giersbergen’a ait olan Mental Jungle isimli şarkı olduğunu ve duyduğum sesin gerçekten Hayko Cepkin olduğunu öğrendim. 

2013 yılında çıkan Drive albümünde yer alan şarkının benin tarafımdan 2021 yılında deng gelinmesi de ayrı bir kayıp tarafımca fakat zararın neresinden dönülürse kardır mantığı ile bugün bile öğrenmiş olduğuma seviniyorum. Tek üzüntüm Ankara ve İstanbul’da birlikte bu şarkıyı seslendirdikleri konserleri kaçırmış olmam, kesinlikle canlı performanslarını izlemeyi çok isterdim. Yapılan düet çok başarılı olmuş, sesleri birbirine çok yakışmış. Acaba daha başka birlikte yapmış oldukları düet var mıdır ya da bundan sonrasında da birlikte şarkı bestelemek, seslendirmek isterler mi. 
 

celile

28.01.2021 21:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.