5.00 / 1 oy

Pentagram'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

Pentagram fanları olarak 8 yıldır (son elektrikli stüdyo albümleri 2012 yılında çıkardıkları MMXII albümü) yenir bir elektrikli stüdyo albümü bekliyoruz, hazır Akustik projesi için tüm kadro da biraraya gelmişken çok efsane olmaz mı derken Pentagram, Bu Düzen Yıkılsın adında yeni bir single yayınladı.

Pentagram'dan yeni albüm çalışmaları konusunda henüz bir açıklama geldiğini görmedim ama hazır pandemi nedeniyle turneler ve konserler durmuşken ve tüm gruplar kendilerini stüdyo çalışmalarına vermişken tam kadro ile çıkacak bir Pentagram albümü de tadından yenmezdi. Bu Düzen Yıkılsın parçasına sosyal medyadan bu kadar ilgi gösterilmesi de zaten bunun göstergesi olmuştur ve grubun da olumlu anlamda ilgisini çekmiştir diye ümit ediyorum.

Yeni bir Trail Blazer beklentisinde olan eski fanların da bu açlıklarını anlıyorum ama müzik gruplarının sound'larının da zamanla evrildiğini ve 2020 yılında yapacakları bestelerin de artık ilk zamanlarında yaptıkları müzikten çok daha farklı olacağını anlamaları gerekiyor, ama For Those Who Died Alone gibi daha olgun bestelere benzer çalışmalar olursa da bence beklentiler fazlaca karşılanmış olur. Bu arada For Those Who Died Alone parçarının canlı performansı da neden yoktur anlamıyorum, bu parça konser sonlarında banttan outro olarak çalınmaktan çok daha fazlasını hakediyor...

kuandık

01.11.2020 23:48

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 2 Aralık 2021 21:34
    0

    Spotify'da en son Pride teklisi görünüyor, albümü bu yıl içinde çıkar diye bekliyordum ben de ama 2021'i bitirdik halen güzel bir haber alamadık kendilerinden

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Pentagram'ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.